Park Linowy „Wieżyca” to moc atrakcji i potężny zastrzyk adrenaliny dla wszystkich spragnionych mocnych wrażeń, bez względu na wiek!

Konstrukcja Parku zapewnia świetną zabawę na świeżym powietrzu połączoną z doskonałym treningiem, a grupa wyszkolonych instruktorów gwarantuje najwyższy poziom bezpieczeństwa.

Park Linowy „Wieżyca” może stanowić wspaniałą alternatywę dla żmudnych ćwiczeń na siłowni lub zajęć fitness!

Park usytuowany jest na drzewach w bezpośrednim sąsiedztwie Domu Turysty PTTK „Pod Wieżycą” i jest jego integralną częścią.

Park składa się z czterech tras o zróżnicowanym stopniu trudności – MINI – Pajęcza sieć (dla dzieci w wieku 3-13 lat), Dziecięcej od 130cm wzrostu , Średniej i Trudnej  od 150 cm wzrostu – o łącznej długości ponad pół kilometra!

Najwyższe platformy znajdują się na wysokości około dwunastu metrów, a liczba udostępnionych do pokonania atrakcji przekracza 60!

W Parku znajduje sie tor tubingo o dł. 80m , po którym można zjeżdżać na pontonach na podłożu igielitowym ( dla wszystkic  od 4 lat )

Kompleks 7 tyrolek o całkowitej długości ponad 600m dostarczy niezapomnianych wrażeń  i dużej dawki adrenaliny.

Niektóre z atrakcji naszego Parku:
Kładki, Most dwulinowy, Mosty zwodzone, Palisada, Pętle równoległe, Siatka pionowa, Siatka U-kształtna, Skok indiański, Skok Tarzana, Strzemiona, Trapezy, Tunel z siatki, Tyrolki
Wagi, Wściekłe kołki (najtrudniejsza z atrakcji!), Zygzak.

Zapraszamy do spędzenia u nas wolnych chwil bo to atrakcja dla całej rodziny!


Park linowy otwarty codziennie od 11.00 do 18.00 (ostatnie wejście o 17.30)
przy sprzyjających warunkach atmosferycznych


Zjazd tyrolski jest nieczynny do odwołania
(trasa trudna jest już dostępna)